درباره ما

شرکت شما در سال ١٣۵۵ در تهران تاسیس شد. این شرکت در حال حاضر به عنوان یکی از پیشتازان ونوآوران درصنعت شوینده وبزرگ‌ترین ومعتبر‌ترین شرکت بخش خصوصی ایران در زمینه تولید محصولات شوینده، بهداشتی وآرایشی مطرح می‌باشد.
تولیدات این شرکت با برند شما نه تنها در بازارایران ونزد مصرف کنندگان ایرانی جایگاه ویژه‌ای دارد بلکه به بازار سایرکشور‌ها نظیر: امارات، عمان، بحرین، قطر، کویت، عراق وافغانستان نیز راه یافته است. رویال

شرکت شما کیفیت بالای تولید محصولات خود را مطابق با رضایتمندی مصرف کننده تعریف می‌نماید وآن را کلید موفقیت خود می‌داند.
تلاش مدیران، متخصصان وکارکنان شرکت شما برای عرضه محصولاتی که ریشه در طبیعت دارند به کوشش‌های صمیمانه‌ای مبدل شده که نتایج بسیار با ارزشی را در پی داشته هست.

نگاهی به آینده
در شرکت شامپوسدرصحّت برنامه ‌ریزی وتحقیق درخصوص تولیدات آتی به عهده بخش تحقیق وتوسعه است. نیازهای مصرف کنندگان توسط بخش بازاریابی با روش‌های علمی بازاریابی، مورد بررسی و ارزیابی قرارگرفته وبه بخش تحقیق وتوسعه ارجاع می‌شود تا این بخش، تحقیقات علمی وپژوهشی خود را دراین خصوص آغازکند. در‌‌نهایت این تحقیقات به تولید محصولات جدیدی که با ویژگی‌های مصرف‌ کننده سازگارتراست منجرخواهد شد.

شرکت شامپو سدر صحّت امیدوار است بتواند به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو درصنایع بهداشتی کشور، خانواده محصولات خود را به گونه ‌ای گسترش دهد تا در هر خانه ایرانی چندین محصول متنوع از صحّت حضور پر‌رنگ داشته باشد.

نوآوری‌ها وتجربیات شرکت شامپو سدر صحّت، همواره درخدمت بهداشت، سلامت وزیبایی مردم قراردارد.

محصولات شما هدیه‌ای از دل طبیعت

با تقدیم احترام
شرکت شما